SV075IP5A-4NE Variable Frequency Drive iP5A 7.5kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SV075IP5A-4NE
brand: LS
Series: iP5A
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 16 A
IP protection level: 20
  • Characteristics
  • Reviews (0)
brand LS
Series iP5A
sku SV075IP5A-4NE
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 16 A
Maximum output frequency 120 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Option
Braking module Option
Quadratic control law U/f2 Available
Inbuilt panel No
Basic programming panel SV-iS5
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR SV075IP5A-4NE GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive iP5A 7.5kW 3-ф/380 ( SV075IP5A-4NE ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SV075IP5A-4NE, series iP5A from manufacturer LS . Buy SV075IP5A4NE and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SV075IP5A-4NE only high quality at affordable prices. Guarantee. SV075IP5A-4NE