CHV160A-022-4 Variable Frequency Drive CHV160A 22.0kW 3-ф/380
sku: CHV160A-022-4
Series: CHV160A
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 45 A
Series CHV160A
sku CHV160A-022-4
Main Power 22 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 45 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive CHV160A 22.0kW 3-ф/380 ( CHV160A-022-4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR CHV160A-022-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive CHV160A 22.0kW 3-ф/380 ( CHV160A-022-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for CHV160A-022-4, series CHV160A from manufacturer INVT . Buy CHV160A0224 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy CHV160A-022-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. CHV160A-022-4