ODP-44220-IN Variable Frequency Drive OPTIDRIVE PLUS 3GV 22.0kW 3-ф/380
sku: ODP-44220-IN
Series: OPTIDRIVE PLUS 3GV
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 46 A
Series OPTIDRIVE PLUS 3GV
sku ODP-44220-IN
Main Power 22 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 46 A
Maximum output frequency 500 Hz
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ODP-44220-IN GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive OPTIDRIVE PLUS 3GV 22.0kW 3-ф/380 ( ODP-44220-IN ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ODP-44220-IN, series OPTIDRIVE PLUS 3GV from manufacturer Invertek . Buy ODP44220IN and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ODP-44220-IN only high quality at affordable prices. Guarantee. ODP-44220-IN