DVP30EX200T EX-series processor module 30 I/O points 220 AC Transistor outputs
Є в наявності
sku: DVP30EX200T
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Є в наявності
Ціна за запитом
brand: Delta Electronics
Series: DVP-EX2
module type: PLC
supply_voltage:
output_type:
Interface: RS232 # 2RS485
Number of inputs: 19
Relay outputs:
USB port:
Number of digital outputs: 10
high_speed_outputs:
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Delta Electronics
Series DVP-EX2
module type PLC
sku DVP30EX200T
supply_voltage_V 100-240AC
Number of inputs 19
Number of digital inputs 16
Input voltage 24DC
Type of discrete input signals PNP #NPN
Number of analog inputs 3
Type of analog inputs -20mA+20mA #-10V+10V
Number of high frequency inputs 8
Input frequency 100 #10 kHz
Number of outputs 11
Number of digital outputs 10
Type of digital outputs транзисторні
Number of analog outputs 1
Type of analog outputs 0-20mA #0-10V
Maximum voltage/current output common per point DC 30В # 2А
Number of ports 3
Documentation. EX-series processor module 30 I/O points 220 AC Transistor outputs ( DVP30EX200T )
Setup video
Product Reviews
2
Андрій, власник майстерні
Олег, інженер-автоматник
Брали цей контролер Delta DVP30EX200T на об'єкт для керування невеликою лінією. Що скажу, серія EX2 тут відпрацьовує на всі сто. 16 дискретних входів (PNP/NPN) та 10 транзисторних виходів - цього вистачило для всієї логіки. Дуже порадувала наявність 3 аналогових входів (-20mA+20mA, -10V+10V) і 1 виходу (0-20mA, 0-10V), це значно спрощує роботу з датчиками. Комунікація через RS232 та два RS485 по Modbus дозволяє без проблем інтегрувати його в існуючу SCADA-систему. Живлення прямо від 220 AC, що теж плюс. Для своїх задач за таку ціну - дуже гідний варіант від Delta.