DVP20SX211S SX series processor module 20 I/O points 24 DC Transistor outputs
Є в наявності
sku: DVP20SX211S
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Є в наявності
Ціна за запитом
brand: Delta Electronics
Series: DVP-SX2
module type: PLC
supply_voltage:
output_type:
Interface: RS232 # RS485
Number of inputs: 12
Relay outputs:
USB port:
Number of digital outputs: 6
high_speed_outputs:
  • Documentation
  • Reviews (3)
brand Delta Electronics
Series DVP-SX2
module type PLC
sku DVP20SX211S
supply_voltage_V 24DC
Number of inputs 12
Number of digital inputs 8
Input voltage 24DC
Type of discrete input signals PNP #NPN
Number of analog inputs 4
Type of analog inputs -20mA+20mA #-10V+10V
Number of high frequency inputs 8
Input frequency 100 #10 kHz
Number of outputs 8
Number of digital outputs 6
Type of digital outputs транзисторні
Number of analog outputs 2
Type of analog outputs -20mA+20mA #-10V+10V
Maximum voltage/current output common per point DC 30В # 1,8А
Number of ports 2
Documentation. SX series processor module 20 I/O points 24 DC Transistor outputs ( DVP20SX211S )
Setup video
Product Reviews
3
Олена С.
Олександр П.
Ігор К.
Брав цей DVP20SX211S для модернізації пакувальної лінії. Контролер Delta Electronics, серія SX2 – це вже само по собі гарантія якості за адекватні гроші. Тут 8 дискретних входів, 6 транзисторних виходів, і головне – по 4 аналогових входи та 2 виходи. Для температурних датчиків і керування сервами саме то. Високочастотні входи/виходи (100кГц) дозволяють працювати з швидкими енкодерами, що було критично. Спокійно розширив до 494 точок – запас є. Modbus по RS485 без проблем підключився до SCADA. За таку ціну функціонал більше ніж достатній.