DVP10SX11R SX series processor module 10 I/O points 24 DC Relay outputs
Є в наявності
sku: DVP10SX11R
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Є в наявності
Ціна за запитом
brand: Delta Electronics
Series: DVP-SX
module type: PLC
supply_voltage:
output_type:
Interface: RS232 # RS485
Number of inputs: 8
Relay outputs:
USB port:
Number of digital outputs: 2
high_speed_outputs:
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Delta Electronics
Series DVP-SX
module type PLC
sku DVP10SX11R
supply_voltage_V 24DC
Number of inputs 8
Number of digital inputs 6
Input voltage 24DC
Type of discrete input signals PNP #NPN
Number of analog inputs 2
Type of analog inputs -20mA+20mA #-10V+10V
Number of high frequency inputs 4
Input frequency 10 kHz
Number of outputs 4
Number of digital outputs 2
Type of digital outputs релейні
Number of analog outputs 2
Type of analog outputs -20mA+20mA #-10V+10V
Maximum voltage/current output common per point AC 250В # DC 30В # 5 А
Number of ports 2
Documentation. SX series processor module 10 I/O points 24 DC Relay outputs ( DVP10SX11R )
Setup video
Product Reviews
2
Олег М.
Давно хотів спростити схему керування для невеликого верстата, де раніше стояло кілька реле часу і проміжних. Купив цей контролер Delta DVP10SX11R. Живлення 24В – як раз підійшло. На борту 6 входів та 2 релейних виходи, цього вистачило з головою. Підключати досить просто, клеми зручні. Розміри невеликі, в шафу вліз без проблем. Програмувати його, кажуть, легко, але то вже не моя справа) Головне, що тепер працює надійно, без глюків і купа проводів зникла, дуже задоволений)