ASD-A2-2021-L ASDA-A2 2KW series
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-2021-L |
| Power | 2.0 kW |
| Current | 13.40 A |
| Number of phases/input voltage | 1-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485 |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 203+70х82х203 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | ECMA-С11020_S,(S=22mm),ECMA-Е11320_S,(S=22mm),ECMA-Е11820_S,(S=35mm) |
| revs | 3000/2000 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 2KW series ( ASD-A2-2021-L )
Product Reviews
1Сергій К.
Взяли цей сервопривід Delta ASDA-A2 на 2 кВт для апгрейду нашого фрезера з ЧПУ. Ну що сказати, різниця відчутна. Подача 220В однофазка, це зручно, не треба три фази тягнути для такої потужності. Енкодер на 20 біт дає дуже круту точність, ніяких люфтів, все чітко відпрацьовує. З вбудованим гальмівним резистором менше мороки з монтажем, вже не треба окремо нічого вішати в шафу. Керується все через ASDASoft, налаштування PID регуляторів, тюнінг – все доволі інтуїтивно. Digital In/Out теж вистачає для підключення концевиків та інших сигналів. Для своїх задач – відмінний вибір. Протягом півроку працює без будь-яких питань.
To leave a review, please, log in.