ASD-A2-1F23-L ASDA-A2 series
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-1F23-L |
| Power | 15.0 kW |
| Current | 70.00 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485 |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 218х305х458 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-F1221F_S","(S"55mm)"} |
| revs | 1500 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series ( ASD-A2-1F23-L )
Product Reviews
2Віталій В.
Поставили цей сервопривід на старенький токарний верстат, тепер він літає. До цього був моторчик, але постійно глючив. Це Дельта АСДА-А2, 15кВт, як мені пояснили. Доставка була швидка, хлопці з chastotnik.ua допомогли розібратись що до чого. Взагалі норм
Олег П.
Для нашого фрезерного ЧПУ шукали надійний сервопривід. Зупинились на Delta ASDA-A2 15кВт, бо вже є досвід з цим брендом. Роздільна здатність енкодера в 20 біт дає дуже гарну точність, це відчутно на деталях. Сподобалось, що тут вже вбудований резистор, не треба докуповувати окремо. Зв'язок по RS-485 підключили до нашого ПЛК без проблем. ASDASoft для налаштування зрозумілий, autotune відпрацював як треба. Хороший сервак за свої гроші.
To leave a review, please, log in.