ASD-A2-1B21-F ASDA-A2 series
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-1B21-F |
| Power | 11.0 kW |
| Current | 54.40 A |
| Number of phases/input voltage | 1-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485, DMCNET |
| rezistor | Option |
| Dimensions | 218х305х458 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-F1221В_3","(3"42mm)"} |
| revs | 1500 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series ( ASD-A2-1B21-F )
Product Reviews
1Олег К.
Забрали цей сервопривід Delta ASD-A2-1B21-F для апгрейду нашого фрезера. 11 кВт потужності хватає з головою, по відчуттям навіть з запасом. Головне, що енкодер тут на 20 біт, точність рухів супер. З програмкою ASDASoft розібрався швидко, настроїв все під наші задачі, там і цифрові входи/виходи (8 DI, 5 DO) та аналогові (2 AI, 2 AO) зручно програмуються. Наш мотор ECMA-F1221В_3 тепер крутиться стабільно на 1500 об/хв без всяких проблем. Плюс, протоколи RS-232, RS-485 дають гнучкість підключення. Delta як завжди не підводить, ASDA-A2 серія це прям топ за свої гроші. Верстат тепер зовсім інакше працює, прям літає)
To leave a review, please, log in.