ASD-A2-0123-L ASDA-A2 series 0.1KW
sku: ASD-A2-0123-L
Є в наявності
86 929 UAH
Brand: Delta Electronics
Series: ASDA-A2
Power: 0.1 kW
servo_type: servodrive
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-0123-L |
| Power | 0.1 kW |
| Current | 0.90 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485 |
| rezistor | Option |
| Dimensions | 170+70х45х173 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-C10401_S","(S"8mm)"} |
| revs | 3000 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series 0.1KW ( ASD-A2-0123-L )
Product Reviews
1
�
Олег К.
Брали цей сервопривід Delta ASDA-A2 на 0.1 кВт для модернізації невеликого фрезерного ЧПУ. Двигун крутить стабільно, до 3000 об/хв. 20-бітний енкодер дає високу точність позиціонування, на старому верстаті такого і близько не було. З ASDASoft розібрався швидко, налаштування та тюнінг пройшли без проблем. Загалом, для таких задач це дуже хороший варіант, точність значно зросла.
To leave a review, please, log in.
This page contains information about
ASDA-A2 series 0.1KW ( ASD-A2-0123-L )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for ASD-A2-0123-L, series ASDA-A2 from manufacturer Delta Electronics
.
Buy ASDA20123L
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
ASD-A2-0123-L only high quality at affordable prices. Guarantee.
ASD-A2-0123-L