PEDROLLO2840 Surface pump Pedrollo JSW 2B
sku: PEDROLLO2840
Reference price
0 UAH
Manufacturer: PEDROLLO
Voltage: 220/380 V
Pump type: Surface pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (0)
| sku | PEDROLLO2840 |
| Series | PEDROLLO |
| Manufacturer | PEDROLLO |
| Voltage | 220/380 V |
| Power | 0,9 kW |
| Mass | 14 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Height | 201 mm |
| Width | 388 mm |
| Depth | 180 mm |
| Pump type | Surface pump |
Documentation. Surface pump Pedrollo JSW 2B ( PEDROLLO2840 )
This page contains information about
Surface pump Pedrollo JSW 2B ( PEDROLLO2840 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for PEDROLLO2840, series PEDROLLO from manufacturer PEDROLLO
.
Buy PEDROLLO2840
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
PEDROLLO2840 only high quality at affordable prices. Guarantee.
PEDROLLO2840