Sprut3649 SPRUT SCM6 well pumps
sku: Sprut3649
Reference price
24 346 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Well pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut3649 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 1,5 kW |
| max_napor | 63 |
| Mass | 20 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Isolation class | V |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 35 °С |
| Height | 610 mm |
| Pump type | Well pumps |
This page contains information about
SPRUT SCM6 well pumps ( Sprut3649 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut3649, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut3649
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut3649 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut3649