ATV61E5D75N4 Variable Frequency Drive Altivar 61 75.0kW 3-ф/380
sku: ATV61E5D75N4
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 61
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 137 A
IP protection level: 54
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Schneider Electric
Series Altivar 61
sku ATV61E5D75N4
Main Power 75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 137 A
Maximum output frequency 500 Hz