Sprut4802 Drainage-fecal pump Sprut v 180f
sku: Sprut4802
Reference price
7 744 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut4802 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,35 kW |
| max_napor | 7,8 |
| Mass | 8,1 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 350 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
Drainage-fecal pump Sprut v 180f ( Sprut4802 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut4802, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut4802
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut4802 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut4802