Sprut4523 Drainage pump SPRUT W 3000
sku: Sprut4523
Reference price
0 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 380 V
Pump type: Drainage pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut4523 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 380 V |
| Power | 3 kW |
| max_napor | 11 |
| Mass | 53,4 kg |
| Nipple diameter | 3 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | + 35 °С |
| Height | 510 mm |
| Width | 270 mm |
| Pump type | Drainage pump |
This page contains information about
Drainage pump SPRUT W 3000 ( Sprut4523 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut4523, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut4523
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut4523 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut4523