Sprut4515 Drainage pump SPRUT 2SS750F
sku: Sprut4515
Reference price
0 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Drainage pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut4515 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,75 kW |
| max_napor | 33 |
| Mass | 15,5 kg |
| Nipple diameter | 2 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | + 40 °С |
| Height | 320 mm |
| Width | 160 mm |
| Pump type | Drainage pump |
This page contains information about
Drainage pump SPRUT 2SS750F ( Sprut4515 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut4515, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut4515
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut4515 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut4515