Sprut4290 SPRUT AUPS125 pumping station
sku: Sprut4290
Reference price
7 203 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Pump station
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut4290 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,125 kW |
| max_napor | 32 |
| Mass | 6,5 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 245 mm |
| Width | 140 mm |
| Depth | 220 mm |
| Pump type | Pump station |
This page contains information about
SPRUT AUPS125 pumping station ( Sprut4290 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut4290, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut4290
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut4290 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut4290