Sprut4266 SPRUT AUJSPD 800F pumping station
sku: Sprut4266
Reference price
14 857 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Pump station
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut4266 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,8 kW |
| max_napor | 40 |
| Mass | 15 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 350 mm |
| Width | 265 mm |
| Depth | 565 mm |
| Pump type | Pump station |
This page contains information about
SPRUT AUJSPD 800F pumping station ( Sprut4266 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut4266, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut4266
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut4266 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut4266