Sprut4148 SPRUT AUJSP 505A pumping station
sku: Sprut4148
Reference price
26 749 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Pump station
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut4148 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 1,5 kW |
| max_napor | 60 |
| Mass | 33,5 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 670 mm |
| Width | 274 mm |
| Depth | 560 mm |
| Pump type | Pump station |
This page contains information about
SPRUT AUJSP 505A pumping station ( Sprut4148 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut4148, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut4148
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut4148 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut4148