Sprut4131 SPRUT AUJSPD 1200F pumping station
sku: Sprut4131
Reference price
14 292 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Pump station
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut4131 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 1,2 kW |
| max_napor | 50 |
| Mass | 15 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 375 mm |
| Width | 290 mm |
| Depth | 120 mm |
| Pump type | Pump station |
This page contains information about
SPRUT AUJSPD 1200F pumping station ( Sprut4131 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut4131, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut4131
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut4131 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut4131