Sprut3974 Sprut aujs 110 pumping station
sku: Sprut3974
Reference price
16 571 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Pump station
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut3974 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,95 kW |
| max_napor | 48 |
| Mass | 14,2 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 570 mm |
| Width | 274 mm |
| Depth | 500 mm |
| Pump type | Pump station |
This page contains information about
Sprut aujs 110 pumping station ( Sprut3974 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut3974, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut3974
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut3974 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut3974