Sprut3957 SPRUT AUPS226 pumping station
sku: Sprut3957
Reference price
8 803 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Pump station
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut3957 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,37 kW |
| max_napor | 35 |
| Mass | 11 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 295 mm |
| Width | 240 mm |
| Depth | 290 mm |
| Pump type | Pump station |
This page contains information about
SPRUT AUPS226 pumping station ( Sprut3957 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut3957, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut3957
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut3957 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut3957