Sprut3594 SPRUT QGDA borehole pump 0.8-40-0.28
sku: Sprut3594
Reference price
10 971 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Borehole pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut3594 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,28 kW |
| max_napor | 80 |
| Mass | 11 kg |
| Nipple diameter | 3/4 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 35 °С |
| Height | 535 mm |
| Pump type | Borehole pumps |
This page contains information about
SPRUT QGDA borehole pump 0.8-40-0.28 ( Sprut3594 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut3594, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut3594
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut3594 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut3594