Sprut3544 Borehole pump SPRUT BCP 2.4-32U
sku: Sprut3544
Reference price
13 079 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Borehole pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut3544 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,6 kW |
| max_napor | 32 |
| Mass | 12,6 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 35 °С |
| Height | 700 mm |
| Pump type | Borehole pumps |
This page contains information about
Borehole pump SPRUT BCP 2.4-32U ( Sprut3544 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut3544, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut3544
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut3544 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut3544