Sprut3127 Borehole pump SPRUT QGDa 1.2-100-0.75
sku: Sprut3127
Reference price
0 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Borehole pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut3127 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,75 kW |
| max_napor | 170 |
| Mass | 14,4 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 35 °С |
| Height | 650 mm |
| Pump type | Borehole pumps |
This page contains information about
Borehole pump SPRUT QGDa 1.2-100-0.75 ( Sprut3127 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut3127, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut3127
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut3127 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut3127