ATV71HD45N4 Variable Frequency Drive Altivar 71 45.0kW 3-ф/380
sku: ATV71HD45N4
Series: Altivar 71
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 94 A
Series Altivar 71
sku ATV71HD45N4
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 160-200 %
Сurrent 94 A
Maximum output frequency 500 Hz