ATV312HU75M3 Variable Frequency Drive Altivar 312 7.5kW 3-ф/220
sku: ATV312HU75M3
Series: Altivar 312
Supply input: 3x220 V
Сurrent: 33 A
Series Altivar 312
sku ATV312HU75M3
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 33 A
Maximum output frequency 500 Hz