MCD5-0927C-T7-G4X-00-CV2 MCD5-0927C-T7-G4X-00-CV2 Soft start 500kW U1=380-690V U2=110-440V
Є в наявності
sku: MCD5-0927C-T7-G4X-00-CV2
Series: MCD500
current: 927 A
- Documentation
- Reviews (2)
Documentation. MCD5-0927C-T7-G4X-00-CV2 Soft start 500kW U1=380-690V U2=110-440V ( MCD5-0927C-T7-G4X-00-CV2 )
Product Reviews
2
�
Роман Петренко
�
Андрій Семенюк
Взяли цей софтстартер Danfoss MCD500 на 500кВт для нашого компресора. Працює як годинник. Пускові струми зникли, двигун запускається дуже плавно. Для таких потужних двигунів (927 А струм!) це просто порятунок для механіки і самої електромережі. Danfoss тримає марку, видно, що зроблено якісно, та і діапазон напруги 380-690В дає гнучкість. Задоволений.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR MCD5-0927C-T7-G4X-00-CV2 GOODS
| Characteristics | |||
|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Danfoss | Danfoss |
| Series | MCD500 | MCD500 | MCD500 |
| current, A | 927 | 927 | 927 |
This page contains information about
MCD5-0927C-T7-G4X-00-CV2 Soft start 500kW U1=380-690V U2=110-440V ( MCD5-0927C-T7-G4X-00-CV2 )