MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1 MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1 Soft start 132kW U1=380-690V U2=24V
Є в наявності
sku: MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1
Series: MCD500
current: 245 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Danfoss
Series MCD500
sku MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1
current 245 A
Documentation. MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1 Soft start 132kW U1=380-690V U2=24V ( MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1 )
Product Reviews
2
Сергій, власник цеху
Олег К.
Давно працюємо з обладнанням Danfoss, тому при виборі софтстартера на потужний вентилятор 132кВт зупинились на MCD500. Цей пускач на 245 ампер відмінно справляється зі своїм завданням. Налаштування потребує певних знань, але функціонал тут добрий. Працюємо з ним при напрузі 380В, все стабільно. Були сумніви щодо пуску такого габаритного двигуна, але все норм. Захист спрацьовує як треба, перевантажень немає. Для промисловості – те, що треба.
SIMILAR MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1 GOODS
SeriesMCD500MCD500MCD500
current, A245245245
This page contains information about MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1 Soft start 132kW U1=380-690V U2=24V ( MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1, series MCD500 from manufacturer Danfoss . Buy MCD50245CT7G3X00CV1 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD5-0245C-T7-G3X-00-CV1