MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1 MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1 Soft start 132kW U1=200-440V U2=24V
Є в наявності
sku: MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1
Series: MCD500
current: 245 A
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Danfoss
Series MCD500
sku MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1
current 245 A
Documentation. MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1 Soft start 132kW U1=200-440V U2=24V ( MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1 )
Product Reviews
1
Олександр С.
Монтували цей Danfoss MCD500 на нову насосну станцію. Чесно кажучи, вже не перший раз ставимо софти Данфосс, і завжди без проблем. Цей 132-кіловатний агрегат (на 245А, як і заявлено) показав себе з найкращого боку. Пуск насоса став набагато м'якшим, ніяких ударів по трубах і головне – мережа більше не "просідає" в момент пуску. Зручно підключати, клеми норм. Захист двигуна працює як треба. Якраз те, що було потрібно для нашого об'єкта.
SIMILAR MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1 GOODS
SeriesMCD500MCD500MCD500
current, A245245245
This page contains information about MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1 Soft start 132kW U1=200-440V U2=24V ( MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1, series MCD500 from manufacturer Danfoss . Buy MCD50245CT5G3X00CV1 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD5-0245C-T5-G3X-00-CV1