MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV2 MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV2 Soft start 90kW U1=380-690V U2=110-440V
Є в наявності
sku: MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV2
Series: MCD500
current: 195 A
- Documentation
- Reviews (1)
Documentation. MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV2 Soft start 90kW U1=380-690V U2=110-440V ( MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV2 )
�
Олег К.
Брали цей Danfoss MCD500 на 90 кВт для нашого компресора. Робочий струм у нього 195А, так що ця модель підійшла ідеально. Дуже добре відпрацьовує плавний пуск, немає скачків напруги в мережі, що дуже важливо для нашої чутливої автоматики. Монтаж пройшов без проблем, наш електрик все швидко підключив. Danfoss, як завжди, тримає марку, надійний промисловий софтстартер.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV2 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Danfoss | Danfoss | Motortronics | Motortronics |
| Series | MCD500 | MCD500 | MCD500 | Agility | SYNERGY |
| current, A | 195 | 195 | 195 | 195 | 195 |
This page contains information about
MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV2 Soft start 90kW U1=380-690V U2=110-440V ( MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV2 )