MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1 MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1 Soft start 90kW U1=380-690V U2=24V
Є в наявності
sku: MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1
Series: MCD500
current: 195 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Danfoss
Series MCD500
sku MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1
current 195 A
Documentation. MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1 Soft start 90kW U1=380-690V U2=24V ( MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1 )
Product Reviews
2
Олена, менеджер з постачання
Іван, інженер цеху
SIMILAR MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1 GOODS
Characteristics
brandDanfossDanfossDanfossMotortronicsMotortronics
SeriesMCD500MCD500MCD500AgilitySYNERGY
current, A195195195195195
This page contains information about MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1 Soft start 90kW U1=380-690V U2=24V ( MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1, series MCD500 from manufacturer Danfoss . Buy MCD50195BT7G2X00CV1 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD5-0195B-T7-G2X-00-CV1