MCD5-0195B-T5-G2X-00-CV2 MCD5-0195B-T5-G2X-00-CV2 Soft start 90kW U1=200-440V U2=110-440V
Є в наявності
sku: MCD5-0195B-T5-G2X-00-CV2
Series: MCD500
current: 195 A
- Documentation
- Reviews (1)
Documentation. MCD5-0195B-T5-G2X-00-CV2 Soft start 90kW U1=200-440V U2=110-440V ( MCD5-0195B-T5-G2X-00-CV2 )
�
Олександр П.
Наш Danfoss MCD500 (90кВт, 195А) встановили на потужний компресор. До цього були проблеми з пусковими струмами, мережа сильно просідала. Після встановлення цього софтстартера все стабілізувалось, пуск мотора став дуже м'яким, без ривків. Помітно, як менше навантаження на механіку. Danfoss тримає марку, промислова серія MCD500 реально робить свою роботу.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR MCD5-0195B-T5-G2X-00-CV2 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Danfoss | Danfoss | Motortronics | Motortronics |
| Series | MCD500 | MCD500 | MCD500 | Agility | SYNERGY |
| current, A | 195 | 195 | 195 | 195 | 195 |
This page contains information about
MCD5-0195B-T5-G2X-00-CV2 Soft start 90kW U1=200-440V U2=110-440V ( MCD5-0195B-T5-G2X-00-CV2 )