MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2 MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2 Soft start 37kW U1=380-690V U2=110-440V
Є в наявності
sku: MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2
Series: MCD500
current: 84 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Danfoss
Series MCD500
sku MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2
current 84 A
Documentation. MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2 Soft start 37kW U1=380-690V U2=110-440V ( MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2 )
Product Reviews
2
Віктор П.
Олег, головний інженер
Брали Danfoss MCD500 для модернізації насосної станції. Справляється з 37 кВт двигуном без проблем. Пускові струми з цим софтстартером реально зменшились, що важливо для мережі та механіки. Підключення 380В-690В, струм 84А — все чітко по специфікації. Danfoss є Danfoss, якість збірки на рівні. Думаю, прослужить довго, як і попередні їхні пристрої. Рекомендую для відповідальних застосувань.
SIMILAR MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2 GOODS
SeriesMCD500MCD500MCD500
current, A848484
This page contains information about MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2 Soft start 37kW U1=380-690V U2=110-440V ( MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2, series MCD500 from manufacturer Danfoss . Buy MCD50084BT7G1X20CV2 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV2