MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 Soft start 37kW U1=380-690V U2=24V
Є в наявності
sku: MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1
Клікніть для збільшення
Danfoss
Є в наявності
brand: Danfoss
Series: MCD500
current: 84 A
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Danfoss
Series MCD500
sku MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1
current 84 A
Documentation. MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 Soft start 37kW U1=380-690V U2=24V ( MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 )
Product Reviews
1
Олександр К.
Взяли цей MCD500 на нашу насосну станцію. Двигун 37 кВт, мережа 380 В. До цього пускали прямим пуском, то постійно були проблеми з гідроударами, та й навантаження на механіку було відчутне. Після установки цього софтстартера Danfoss забули про ті біди. Пуск дуже м'який, струм не скаче до небес, немає ривків у трубах. Підключення було стандартне, все зрозуміло. Для промислових задач такі речі - мастхев.
SIMILAR MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 GOODS
Characteristics
brandDanfossDanfossDanfoss
SeriesMCD500MCD500MCD500
current, A848484
This page contains information about MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 Soft start 37kW U1=380-690V U2=24V ( MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1, series MCD500 from manufacturer Danfoss . Buy MCD50084BT7G1X20CV1 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1