MCD202-055-T4-CV3 MCD202-055-T4-CV3 Soft start 055kW U1=200-440V U2=110-440V
Є в наявності
sku: MCD202-055-T4-CV3
Series: MCD200
current: 100 A
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Danfoss
Series MCD200
sku MCD202-055-T4-CV3
current 100 A
Documentation. MCD202-055-T4-CV3 Soft start 055kW U1=200-440V U2=110-440V ( MCD202-055-T4-CV3 )
Product Reviews
1
Володимир М.
Ми на об'єкті ставили Danfoss MCD202 на 55кВт насос. Старий механічний пускач вже добряче вибив мережу, бо пускові струми були величезні. З цим софтстартером відразу інша справа: двигун входить в режим плавно, без ривків, як треба. Він розрахований на 100А, і все працює стабільно. Знаю, Danfoss по насосах завжди добре себе показував. Такий софтстартер подовжує життя і мотору, і всій електроніці. Окупається швидко.
SIMILAR MCD202-055-T4-CV3 GOODS
Characteristics
brandDanfossDanfossDanfossDanfossDanfoss
SeriesMCD200MCD200MCD200MCD200MCD200
current, A100100100100100
This page contains information about MCD202-055-T4-CV3 Soft start 055kW U1=200-440V U2=110-440V ( MCD202-055-T4-CV3 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD202-055-T4-CV3, series MCD200 from manufacturer Danfoss . Buy MCD202055T4CV3 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD202-055-T4-CV3 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD202-055-T4-CV3