MCD202-015-T4-CV1 MCD202-015-T4-CV1 Soft start 015kW U1=200-440V U2=24V
Є в наявності
sku: MCD202-015-T4-CV1
Series: MCD200
current: 34 A
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Danfoss
Series MCD200
sku MCD202-015-T4-CV1
current 34 A
Documentation. MCD202-015-T4-CV1 Soft start 015kW U1=200-440V U2=24V ( MCD202-015-T4-CV1 )
Product Reviews
1
Олег
Ставили цей Danfoss MCD200 на насос для опалювальної системи, потужність 15 кВт, струм 34А. Запускається тепер все плавно, без різких ривків та гідроударів, що для наших труб дуже важливо. В роботі вже декілька місяців, працює без зауважень. Це хороший софтстартер.
SIMILAR MCD202-015-T4-CV1 GOODS
Characteristics
brandVeichiDanfossDanfossDanfossDanfoss
SeriesSS70MCD200MCD200MCD200MCD200
current, A3434343434
This page contains information about MCD202-015-T4-CV1 Soft start 015kW U1=200-440V U2=24V ( MCD202-015-T4-CV1 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD202-015-T4-CV1, series MCD200 from manufacturer Danfoss . Buy MCD202015T4CV1 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD202-015-T4-CV1 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD202-015-T4-CV1