MCD201-055-T6-CV3 MCD201-055-T6-CV3 Soft start 055kW U1=200-575V U2=110-440V
Є в наявності
sku: MCD201-055-T6-CV3
Series: MCD200
current: 100 A
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Danfoss
Series MCD200
sku MCD201-055-T6-CV3
current 100 A
Documentation. MCD201-055-T6-CV3 Soft start 055kW U1=200-575V U2=110-440V ( MCD201-055-T6-CV3 )
Product Reviews
1
Олександр В.
Ставили цей MCD201-055-T6-CV3 на великий насос для системи вентиляції. Раніше при пуску завжди були гідроудари, що не дуже добре для всієї магістралі. З цим софтом Danfoss MCD200 на 55 кВт пуск іде плавно, без ривків. На струм 100А такий апарат добре підійшов. Напруга у нас плаває, але діапазон 200-575В дозволяє не переживати. Загалом, Danfoss як завжди показує себе з гарної сторони. Обладнання тепер довше прослужить. Норм
SIMILAR MCD201-055-T6-CV3 GOODS
Characteristics
brandDanfossDanfossDanfossDanfossDanfoss
SeriesMCD200MCD200MCD200MCD200MCD200
current, A100100100100100
This page contains information about MCD201-055-T6-CV3 Soft start 055kW U1=200-575V U2=110-440V ( MCD201-055-T6-CV3 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for MCD201-055-T6-CV3, series MCD200 from manufacturer Danfoss . Buy MCD201055T6CV3 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy MCD201-055-T6-CV3 only high quality at affordable prices. Guarantee. MCD201-055-T6-CV3