DAB4748 DRAST-FECAL DAB FEKA 6150.4T S/D pump
sku: DAB4748
Reference price
0 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 380 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | DAB4748 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 380 V |
| Power | 10,9 kW |
| max_napor | 16,3 |
| Mass | 212 kg |
| Nipple diameter | 6 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 950 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
DRAST-FECAL DAB FEKA 6150.4T S/D pump ( DAB4748 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB4748, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB4748
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB4748 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB4748