DAB4674 Drage-fecal pump Dab Feka 2508.4m-Na
sku: DAB4674
Reference price
153 762 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 380 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | DAB4674 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 380 V |
| Power | 0,6 kW |
| max_napor | 5,8 |
| Mass | 40 kg |
| Nipple diameter | 2 1/2 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 515 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
Drage-fecal pump Dab Feka 2508.4m-Na ( DAB4674 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB4674, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB4674
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB4674 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB4674