DAB4667 DRAST-FECAL DAB Grinder 1000 M-A
sku: DAB4667
Reference price
130 736 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 220 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | DAB4667 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 220 V |
| Power | 1 kW |
| max_napor | 15,2 |
| Mass | 38 kg |
| Nipple diameter | 2 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +55 °С |
| Height | 445 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
DRAST-FECAL DAB Grinder 1000 M-A ( DAB4667 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB4667, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB4667
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB4667 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB4667