DAB4173 DAB Active J 112 m pumping station
sku: DAB4173
Reference price
50 429 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 220 V
Pump type: Pump station
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | DAB4173 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 220 V |
| Power | 1 kW |
| max_napor | 57 |
| Mass | 13,5 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 35 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 322 mm |
| Width | 178 mm |
| Depth | 395 mm |
| Pump type | Pump station |
This page contains information about
DAB Active J 112 m pumping station ( DAB4173 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB4173, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB4173
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB4173 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB4173