DAB3484 Borehole pump DAB S4 F 18 - T
sku: DAB3484
Reference price
199 590 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 380 V
Pump type: Borehole pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | DAB3484 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 380 V |
| Power | 5,5 kW |
| max_napor | 104,5 |
| Mass | 40 kg |
| Nipple diameter | 2 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Height | 2170 mm |
| Pump type | Borehole pumps |
This page contains information about
Borehole pump DAB S4 F 18 - T ( DAB3484 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB3484, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB3484
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB3484 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB3484