DAB3236 Borehole pump DAB CS4 C 19 - M
sku: DAB3236
Reference price
88 283 UAH
Manufacturer: DAB
Voltage: 220 V
Pump type: Borehole pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | DAB3236 |
| Series | DAB |
| Manufacturer | DAB |
| Voltage | 220 V |
| Power | 1,1 kW |
| max_napor | 104,5 |
| Mass | 23,7 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Height | 1168 mm |
| Pump type | Borehole pumps |
This page contains information about
Borehole pump DAB CS4 C 19 - M ( DAB3236 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for DAB3236, series DAB from manufacturer DAB
.
Buy DAB3236
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
DAB3236 only high quality at affordable prices. Guarantee.
DAB3236