Calpeda4704 Drainage-fecal pump Calpeda GMV 50-80c
sku: Calpeda4704
Reference price
332 090 UAH
Manufacturer: Calpeda
Voltage: 380 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Calpeda4704 |
| Series | Calpeda |
| Manufacturer | Calpeda |
| Voltage | 380 V |
| Power | 5,7 kW |
| max_napor | 25 |
| Mass | 84 kg |
| Nipple diameter | 3 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 693 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
Drainage-fecal pump Calpeda GMV 50-80c ( Calpeda4704 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Calpeda4704, series Calpeda from manufacturer Calpeda
.
Buy Calpeda4704
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Calpeda4704 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Calpeda4704