Calpeda4621 Drainage-fecal pump Calpeda i-GMN 40-100S
sku: Calpeda4621
Reference price
0 UAH
Manufacturer: Calpeda
Voltage: 380 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Calpeda4621 |
| Series | Calpeda |
| Manufacturer | Calpeda |
| Voltage | 380 V |
| Power | 22,4 kW |
| max_napor | 48 |
| Mass | 390 kg |
| Nipple diameter | 4 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 1269 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
Drainage-fecal pump Calpeda i-GMN 40-100S ( Calpeda4621 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Calpeda4621, series Calpeda from manufacturer Calpeda
.
Buy Calpeda4621
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Calpeda4621 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Calpeda4621