Calpeda4592 Drainage-fecal pump Calpeda B-GMN 30-80A
sku: Calpeda4592
Reference price
0 UAH
Manufacturer: Calpeda
Voltage: 380 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Calpeda4592 |
| Series | Calpeda |
| Manufacturer | Calpeda |
| Voltage | 380 V |
| Power | 5,7 kW |
| max_napor | 24,4 |
| Mass | 90 kg |
| Nipple diameter | 3 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 515 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
Drainage-fecal pump Calpeda B-GMN 30-80A ( Calpeda4592 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Calpeda4592, series Calpeda from manufacturer Calpeda
.
Buy Calpeda4592
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Calpeda4592 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Calpeda4592