Calpeda3031 Borehole pump Calpeda 4SDF 22/7E
sku: Calpeda3031
Reference price
65 362 UAH
Manufacturer: Calpeda
Voltage: 380 V
Pump type: Borehole pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Calpeda3031 |
| Series | Calpeda |
| Manufacturer | Calpeda |
| Voltage | 380 V |
| Power | 0,37 kW |
| max_napor | 45,6 |
| Mass | 11,2 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | V |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 30 °С |
| Height | 652 mm |
| Pump type | Borehole pumps |
This page contains information about
Borehole pump Calpeda 4SDF 22/7E ( Calpeda3031 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Calpeda3031, series Calpeda from manufacturer Calpeda
.
Buy Calpeda3031
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Calpeda3031 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Calpeda3031