Sprut4516 Drainage pump SPRUT S-VORTEX
sku: Sprut4516
Reference price
0 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Drainage pump
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut4516 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,27 kW |
| max_napor | 7 |
| Mass | 6,5 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | + 40 °С |
| Height | 285 mm |
| Width | 152 mm |
| Pump type | Drainage pump |
This page contains information about
Drainage pump SPRUT S-VORTEX ( Sprut4516 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut4516, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut4516
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut4516 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut4516