Sprut3986 Sprut Auqb 60/E1 (A) (UA) pumping station
sku: Sprut3986
Reference price
9 256 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Pump station
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut3986 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,37 kW |
| max_napor | 40 |
| Mass | 6,5 kg |
| Nipple diameter | 1 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 350 mm |
| Width | 280 mm |
| Depth | 175 mm |
| Pump type | Pump station |
This page contains information about
Sprut Auqb 60/E1 (A) (UA) pumping station ( Sprut3986 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut3986, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut3986
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut3986 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut3986